Polish Vodka

To content | To menu | To search

Ciekawostki

Jak wybrać prawdziwą polską wódkę?

vodka-2300113_960_720.jpgPolacy kochają pić wódkę. Okazja nie ma znaczenia. Trunek dobrze sprawdzi się zarówno podczas uroczystości rodzinnych, jak i imprez ze znajomymi. Wielu z nas chce jednak pić wyłącznie produkty typowo polskie i pomagać tym samym rodzimym przedsiębiorcom. Okazuje się jednak, że nie jest to w praktyce takie proste. Wiele polsko brzmiących nazw należy do firm zagranicznych. Tym samym możemy mieć wrażenie, że kupujemy produkt polski, wspierając tym samym obce koncerny. W takim razie warto zastanowić się, którą wódkę wybrać.

Continue reading...

Polska wódka? To tylko pozory

caipirinha-599513_960_720.jpgWódka to jeden z ulubionych alkoholi Polaków. Wynika to przede wszystkim z wieloletniej tradycji. Ludzie piją ją na co dzień i od święta, nawet w najważniejszych momentach takich jak na przykład wesele. W dzisiejszych czasach wybór marek trunku jest ogromny. Poszczególne rodzaje różnią się od siebie smakiem, sposobem przygotowania, a także ceną. Wiele nazw wódek typowo polskich jest mylących. Pan Tadeusz, Krupnik czy Żubrówka sprawiają wrażenie rodzimych nazw, a co za tym idzie produktów. W rzeczywistości jednak, marki te od dawna należą do zagranicznych firm.

Continue reading...

Dom weselny

Każdemu z nas zależy na tym aby na weselu wszyscy bawili się również dobrze i było to czas całkowitej beztroski. Pomaga w tym wynajęcie domu weselnego. Jest to oferta, która zdecydowanie podnosi komfort przyjęć weselnych. Dzięki niej uczestnicy wesela będą mogli nie tylko świetnie się bawić, ale dodatkowo nie będą musieli się martwić o nocleg. Każdy będzie mógł bawić się do rana a następnie odpocząć w specjalnie przygotowanych na tą okazję pokojach.

Continue reading...